TBJE477K006CRLB0823
MFR.Part #
TBJE477K006CRLB0823
JLCPCB Part #
C5797000
Description
-55℃~+125℃ 28.2uA 470uF 6V 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors