TBJD685K035CBSC0024
MFR.Part #
TBJD685K035CBSC0024
JLCPCB Part #
C6551360
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω 2.38uA 35V 6.8uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors