TBJE337K010LBSZ0800
MFR.Part #
TBJE337K010LBSZ0800
JLCPCB Part #
C5980978
Description
-55℃~+125℃ 10V 330uF 33uA 60mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors