TBJE336M035LRLB0H45
MFR.Part #
TBJE336M035LRLB0H45
JLCPCB Part #
C7399888
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 11.6uA 33uF 35V ±20% 2917 Tantalum Capacitors