TBJE336M035LBSB0823
MFR.Part #
TBJE336M035LBSB0823
JLCPCB Part #
C6332056
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 11.6uA 33uF 35V ±20% 2917 Tantalum Capacitors