F381A475MMA
MFR.Part #
F381A475MMA
JLCPCB Part #
C2158537
Package
0603
Description
-55℃~+105℃ 10V 4.7uF 500mΩ@100kHz ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS