TBJE227K010CRSB0023
MFR.Part #
TBJE227K010CRSB0023
JLCPCB Part #
C6551462
Description
-55℃~+125℃ 10V 220uF 22uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors