T540D477M2R5AH85057610
MFR.Part #
T540D477M2R5AH85057610
JLCPCB Part #
C1577936
Description
-55℃~+125℃ 2.5V 40mΩ@100kHz 470uF ±20% 2917 Tantalum Capacitors