TBJE107K016LRSB0023
MFR.Part #
TBJE107K016LRSB0023
JLCPCB Part #
C5956066
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 100uF 16V 16uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors