TPSB336K010T0425
MFR.Part #
TPSB336K010T0425
JLCPCB Part #
C6290436
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 33uF 425mΩ@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS