TBJE107K016LBSB0023
MFR.Part #
TBJE107K016LBSB0023
JLCPCB Part #
C7120540
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 100uF 16V 16uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors