TBJE106K050LRSB0823
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJE106K050LRSB0823
JLCPCB Part #
C7067443
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10uF 400mΩ 50V 5uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors