TBJE156K050LRSB0723
MFR.Part #
TBJE156K050LRSB0723
JLCPCB Part #
C5956074
Description
-55℃~+125℃ 15uF 250mΩ 50V 7.5uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS