TBJD686K020JBLC0024
MFR.Part #
TBJD686K020JBLC0024
JLCPCB Part #
C6551391
Description
-55℃~+125℃ 10uA 200mΩ 20V 68uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors