TBJD686K020CBSZ0000
MFR.Part #
TBJD686K020CBSZ0000
JLCPCB Part #
C6331976
Description
-55℃~+125℃ 13.6uA 20V 68uF 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors