TBJD686K020CBSB0000
MFR.Part #
TBJD686K020CBSB0000
JLCPCB Part #
C7399783
Description
-55℃~+125℃ 13.6uA 20V 68uF 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors