TBJD685K050CRSC0023
MFR.Part #
TBJD685K050CRSC0023
JLCPCB Part #
C7399761
Description
-55℃~+125℃ 1Ω 3.4uA 50V 6.8uF ±10% 2917 Tantalum Capacitors