T491D226K035ATAUTO
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491D226K035ATAUTO
JLCPCB Part #
C1957050
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 22uF 35V 700mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS