TBJD476M025CRSC0024
MFR.Part #
TBJD476M025CRSC0024
JLCPCB Part #
C5980826
Description
-55℃~+125℃ 11.8uA 25V 47uF 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors