TAJY336M020RNJ
MFR.Part #
TAJY336M020RNJ
JLCPCB Part #
C1958362
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 20V 33uF 600mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS