TBJD476K016LBLB0024
MFR.Part #
TBJD476K016LBLB0024
JLCPCB Part #
C5980805
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ 16V 47uF 7.52uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors