TBJD476K010CRSZ0H00
MFR.Part #
TBJD476K010CRSZ0H00
JLCPCB Part #
C6552302
Description
-55℃~+125℃ 10V 4.7uA 47uF 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors