TAZG336K010CRSZ0000
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAZG336K010CRSZ0000
JLCPCB Part #
C1966109
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 10V 275mΩ@100Hz 33uF ±10% 2711 Tantalum Capacitors