TBJD336M035LRSB0924
MFR.Part #
TBJD336M035LRSB0924
JLCPCB Part #
C5980753
Description
-55℃~+125℃ 11.6uA 300mΩ 33uF 35V ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS