CWR19HH106KBDZ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
CWR19HH106KBDZ
JLCPCB Part #
C6167755
Package
Case-D-3825
Description
-55℃~+125℃ 10uF 15V 2uA 6Ω ±10% Case-D-3825 Tantalum Capacitors