TBJD336M035CBSB0724
MFR.Part #
TBJD336M035CBSB0724
JLCPCB Part #
C6331883
Description
-55℃~+125℃ 11.6uA 33uF 35V 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS