TAJE336K025SNJ
MFR.Part #
TAJE336K025SNJ
JLCPCB Part #
C6278364
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 25V 33uF 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS