TBJD336K025LBLC0845
MFR.Part #
TBJD336K025LBLC0845
JLCPCB Part #
C7063173
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 25V 33uF 8.25uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors