TPSC336K020S0300
MFR.Part #
TPSC336K020S0300
JLCPCB Part #
C5986989
Description
-55℃~+125℃ 20V 300mΩ 33uF 6.6uA ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS