TBJD336K020LRLB0024
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJD336K020LRLB0024
JLCPCB Part #
C5955880
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 20V 33uF 6.6uA ±10% 2917 Tantalum Capacitors