TBJD335K050LBSB0024
MFR.Part #
TBJD335K050LBSB0024
JLCPCB Part #
C7399606
Description
-55℃~+125℃ 1.65uA 3.3uF 50V 800mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors