TBJD335K050CBSB0024
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJD335K050CBSB0024
JLCPCB Part #
C5796725
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 1.65uA 2Ω 3.3uF 50V ±10% 2917 Tantalum Capacitors