TBJD227M010LBSB0800
MFR.Part #
TBJD227M010LBSB0800
JLCPCB Part #
C6331845
Description
-55℃~+125℃ 10V 150mΩ 220uF 22uA ±20% 2917 Tantalum Capacitors