TAJY685K050HNJ
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TAJY685K050HNJ
JLCPCB Part #
C5954051
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 50V 6.8uF 900mΩ@100kHz ±10% 2917 Tantalum Capacitors