TBJD226K020CRSB0H24
MFR.Part #
TBJD226K020CRSB0H24
JLCPCB Part #
C7120284
Description
-55℃~+125℃ 20V 22uF 4.4uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors