F950G227KTAAQ2
MFR.Part #
F950G227KTAAQ2
JLCPCB Part #
C1953666
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 220uF 4V 600mΩ ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS