TBJD157M016CBLC0024
MFR.Part #
TBJD157M016CBLC0024
JLCPCB Part #
C7120225
Description
-55℃~+125℃ 150uF 16V 24uA 900mΩ ±20% 2917 Tantalum Capacitors