TAJD227M016RNJV
MFR.Part #
TAJD227M016RNJV
JLCPCB Part #
C1953969
Description
-55℃~+125℃ 16V 220uF 500mΩ@100kHz ±20% 2917 Tantalum Capacitors ROHS