TBJD156K035CRLC0024
MFR.Part #
TBJD156K035CRLC0024
JLCPCB Part #
C6279208
Description
-55℃~+125℃ 15uF 35V 5.25uA 900mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors