TBJD107M010LRSB0023
MFR.Part #
TBJD107M010LRSB0023
JLCPCB Part #
C6331716
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ 100uF 10V 10uA ±20% 2917 Tantalum Capacitors