CWR29HH475KCEA\TR
MFR.Part #
CWR29HH475KCEA\TR
JLCPCB Part #
C5613871
Package
Case-E-5125
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 15V 1uA 4.7uF ±10% Case-E-5125 Tantalum Capacitors