TBJD106K035LBLC0045
MFR.Part #
TBJD106K035LBLC0045
JLCPCB Part #
C5980543
Description
-55℃~+125℃ 10uF 3.5uA 300mΩ 35V ±10% 2917 Tantalum Capacitors