T491D686K006AT7027
MFR.Part #
T491D686K006AT7027
JLCPCB Part #
C4982395
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 6.3V 68uF 800mΩ ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS