TBJD106K025CRLB0023
MFR.Part #
TBJD106K025CRLB0023
JLCPCB Part #
C7399417
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 10uF 2.5uA 25V ±10% 2917 Tantalum Capacitors