CKR06BX222KR
MFR.Part #
CKR06BX222KR
JLCPCB Part #
C1138332
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
2.2nF 200V ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded