TBJC686K006LWLC0845
MFR.Part #
TBJC686K006LWLC0845
JLCPCB Part #
C6331639
Description
-55℃~+125℃ 150mΩ 4.08uA 68uF 6V ±10% 2312 Tantalum Capacitors