TBJC684K050CBSB0800
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TBJC684K050CBSB0800
JLCPCB Part #
C7399391
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 340nA 50V 680nF 7Ω ±10% 2312 Tantalum Capacitors