TAJC336K016RNJV
MFR.Part #
TAJC336K016RNJV
JLCPCB Part #
C6278288
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω@100kHz 16V 33uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS