TBJC476M010CRSB0000
MFR.Part #
TBJC476M010CRSB0000
JLCPCB Part #
C5955710
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 10V 4.7uA 47uF ±20% 2312 Tantalum Capacitors