TBJC476K016CBSC0823
MFR.Part #
TBJC476K016CBSC0823
JLCPCB Part #
C7399371
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 16V 47uF 7.52uA ±10% 2312 Tantalum Capacitors